nesecay.com.tr loading

شحن مجاني للمشتريات بقيمة 1500 ليرة تركية وما فوق

الشركات

Neşe çay,

1988 yılında Evim Çay adıyla Çayeli ilçesi Yanıkdağ köyünde günlük 5 ton yaş çay işleyebilen, küçük bir atölye ile çay üretimine başlamıştır. Arz talep dengesi ve gelişen ekonomik şartlar göz önüne alınarak, Çayeli Şairler Mahallesi’nde günlük 20 ton üretim kapasitesine sahip fabrika kurup üretime oradaki fabrikada devam edildi. Birkaç yıl içerisinde kapasite artırımına gitme ihtiyacı doğduğundan, mevcut fabrikamızı ortağımıza devrederek, Sanayi Sitesi çıkışı Sabuncular Mahallesi’nde 2000 m2 kapalı 3000 m2 açık olmak üzere toplam 5000 m2’lik alana sahip şu anki fabrikamızda faaliyet göstermeye başladık. Fabrikamız günlük 40 ton yaş çay işleme kapasitesine sahiptir. Üretim ve kalitemizi her geçen gün geliştirmeyi hedefleyerek, mühendis kontrolünde çayın üretiminin yapılıp, tüketicinin demliğine girecek aşamaya gelmesi sürecine kadar her türlü hijyenik şartlar oluşturulmuştur. Çay işinin yönetimi, babadan işin ehli beş kardeşe devredilmiştir. Ve firmamız aynı azim ve kararlılıkla geliştirmeye devam etmektedir. Firmamız bünyesinde deneyim sahibi idari personel ve çalışanlarımız vardır. Yurt içinde belirli bölgelerde bayilik ağını kuran firmamız, kurumsal yapısını tamamlayıp her türlü damak tadına uygun çayı en modern şekilde üretmektedir. Firmamız kalite kontrolünü kendi laboratuvarında kendi mühendisleriyle yapmaktadır.

Neşe Çay ailesi olarak şirketimizin temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyetin devamı için ürettiğimiz natürel siyah Türk çayının tüketiciye sunduğu damak tadı, güvendiğimiz unsurların başında gelmektedir.

Çay sektörü içerisinde yer alan şirketimiz, değerli müstahsillerimizin özenle topladığı çaylardan üretimini yaparak, piyasa taleplerini de dikkate alarak kaliteden ödün vermeden, verimlilik esaslarına dayalı bir işletme politikasıyla hareket etmektedir. Tüketicimizin damak tadının garantisi olan kalitemiz, mevcut tarımsal politikaların paralelinde istenilen teknik esaslar göz önünde bulundurularak sağlanmaktadır. Ulaştığımız yüksek kalite seviyesiyle sürdürdüğümüz üretim sonucunda kaliteli ürün üretme mutluluğu yaşamaktayız.

Kalite; insan kişiliğinin imalata yansıması, tüketiciye duyulan saygıdır... Amacımız tüketiciye kalitemizi, saygımızı, neşemizle sunmaktır.

Neşe`nize Neşe Çay`la Neşe katın. Neşeli günler…